05 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5442274

Lenovo A7000 Çok Sorunlu

En fazla 1 ay oldu telefonu alalı. Güncelleme geldikten sonra telefonum donmaya başladı. Bir uygulamaya bakıp çıktığımda kapatırken uygulama arka planda resmi çıkıyor. Karşı tarafla konuşurken sesimin az geldiği şikayeti ve ben de karşı tarafla konuşurken sesi boğuk geliyor. Bazen rehberindeki kişiler gözükmüyor. Ben yoruldum anlatmaya, daha yeni aldım hiçbir şey yapmadım, bozulmasına dair yani bu kadar çabuk bozulacak telefonlar yapmasanız hoş olur, sonuçta bedava değil.

Elif Elif 1.249 Okunma

Cevaplar

  • Elif09 Mayıs 2016

    Keşke size resim atabilsem telefon çekmiyor saat geride kaliyor daha yeni almıştım hemen bozulmasi çok üzücü ve firmanın ürünün arkasında durmamasi daha da üzücü üzgünüm ama bir daha bir daha bu firmadan hiç bir şey almam.

  • Lenovo-Motorola Telefon Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler