09 Ağustos 2016

Lenovo Mağdur Ediyor

Evkur sitesinden başvurup mağazasından teslim aldığım Lenovo a7010 model telefon 4 saatte şarj oluyor. Antalya KVK servisine vermeme rağmen sözde pil "değişti" ama yine de aynı. Çok çabuk ısınma, menüler arası geçişte titreme, uygulamalarda sık sık durma ve android 6 güncellemesinden sonra sistem yükseltmede "hata " ibaresi var. KVK bu sorunu da çözemedi.


Direk Lenovo müşteri temsilcisi ile irtibat yok Lenovo sitesindeki numarada da Teleservice çıkıyor. Mühendislik dehası olsa gerek ekran alt dokunmatik tuşlarda aydınlatma yok! Bu durum cihaz özelliklerinde belirtilmemiş. Yanıltma var. Zaten başka markadan mağdurdum Lenovo benim için ayrı bir hayal kırıklığı oldu. Lenovo samimi ise! Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İskender 1.876 Okunma

Cevaplar

  • İskender11 Eylül 2016

    Karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir marka yok maalesef! Arayan soran olmadı

  • İskender22 Ağustos 2016

    Lenovo herhangi bir geri dönüşte bulunmadı

  • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön