08 Ağustos 2014

Lenovo Mağdur Etti..

Lenovo Aldığım bilgisayarım ilk hafta bozulunca LENOVO'nun müşteri ilişkileri diye bir departmanı olmadığını fark ettim. 1 ay uğraştıktan sonra ancak ürünü iade edip kurtuldum. Toplam 19 çağrı merkezi görüşmemin 11'inde yanlış bilgi verdiler. Çağrı merkezinden yardım alamayınca LENOVO Türkiye'nin ofisini arayıp çağrı merkeziyle ilgili şikayetim olduğunu söyledim, beni çağrı merkezine aktardılar. Şikayetvar'a yazdım cevap yok. Başıma gelenleri anlatan bir doküman gönderdim cevap gelmedi. 3 defa LENOVO Türkiye'ye numaramı bıraktım arayan yok. Bütün bunların üzerine 1 kişi bile aramadı, hatta servis anketi göndereceğiz dediler onu bile göndermediler. Bu durumu paylaşabileceğim bir yetkili istiyorum.

Kerim 1.568 Okunma

Cevaplar

  • Kerim 14 Ağustos 2014

    Zaten şikayetim çağrı merkezinin ilgisizliğiydi, yine ben aradım ve yine çağrı merkezine bağladılar. Lenovo Türkiye'de telefonu açan kişi "çağrı merkezi dışında müşteri hizmetleri ile ilgili kimse yok" dedi. "Peki onları kime şikayet edeceğim" dedim, "Yok öyle biri" cevabını aldım. "Tamam şikayetimi dinleyecek kimse yok bari göndereceğinizi söylediğiniz anketi gönderin" dedim, "tamam" dediler ama o bile gelmedi. Artık pes.

  • Kerim 11 Ağustos 2014

    Artık bu otomatik cevaplarınızdan bıktım. 1 aydır defalarca aramama rağmen ne telefon ne e-posta. Her seferinde "biz arayalım" diyorsunuz. Hatta servis anketi göndereceğiz diye mail geldi ama onu bile göndermediniz. Bu karar da olmaz, birinin aramasını bekliyorum hala. Eğer perakende müşteriler sizin için önemli değilse onu da söyleyin de bilelim, boşuna uğraşmayalım.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön