Lenovo Mağdur Ediyor.

İskender K. |

Evkur sitesinden başvurup mağazasından teslim aldığım Lenovo a7010 model telefon 4 saatte şarj oluyor. Antalya KVK servisine vermeme rağmen sözde pil "değişti" ama yine de aynı. Çok çabuk ısınma, menüler arası geçişte titreme, uygulamalarda sık sık durma ve android 6 güncellemesinden sonra sistem yükseltmede "hata " ibaresi var. KVK bu sorunu da çözemedi.

Direk Lenovo müşteri temsilcisi ile irtibat yok Lenovo sitesindeki numarada da Teleservice çıkıyor. Mühendislik dehası olsa gerek ekran alt dokunmatik tuşlarda aydınlatma yok! Bu durum cihaz özelliklerinde belirtilmemiş. Yanıltma var. Zaten başka markadan mağdurdum Lenovo benim için ayrı bir hayal kırıklığı oldu. Lenovo samimi ise! Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İskender K.
  11 Eylül
  18:39

  Karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir marka yok maalesef! Arayan soran olmadı

 • İskender K.
  22 Ağustos
  17:33

  Lenovo herhangi bir geri dönüşte bulunmadı

 • 19 Ağustos
  13:01

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye