Lenovo Laptop'u Onarım İşlemi Sonrası 1 Haftadır Göndermiyorlar.

Mehmet Ö. |

Garantisi biten cihazımı yetkili firmaya (Lenovo Servis) DVD ROM değişimi için gönderdim. Ücret bilgisi öğrenmek istediğimde internetten araştırın piyasa fiyatını görürsünüz biz fiyatı cihazı görmeden veremiyoruz dediler.

Ben internetten yaptığım araştırmalarda dizüstü DVD ROM fiyatlarının 75-120 TL fiyat aralığında olduğunu gördüm firma ise 442.00 TL ödeme çıkardı, sadece değişim işine. Ben hemen 58 TL iptal bedelini yatırıp yaptırma işinden vazgeçtim.

Ürün bugün 5 gün oldu hala göndermediler, arıyorum bugün yarın diyorlar, müşteriyi parasıyla mağdur ediyorlar, 5 tane aileme Lenovo PC alan biri olarak bir daha kesinlikle uzak duracağım, biraz daha geciktirirlerse hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  10:32

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye