Lenovo Kısa Sürede Tuşları Çıktı.

Mustafa T. |

10,10,2014 tarihinde Adana Real Teknosa'dan Toshiba marka bilgisayar alacaktım Lenovo iyi dediler ve Lenovo z510 i7 bilgisayar aldım ellerinde olmadığı için teşhir olarak kullandıkları bilgisayarı verdiler ve sorun çıkmayacağını söylediler ve faturaya teşhir diye yazmayalım sizin için dediler.

Aldıktan birkaç hafta sonra f tuşlarından biri çıktı ve diğerleri çıkmaya başladı üniversitede okuduğum için hemen veremedim vizelerim biter bitmez Isparta Teknosa'ya verdim ve servis bilgisayarıma kullanıcı hatası dedi teslim almadım ve tüketici haklarına başvurmaya hazırlanıyorum öncesinde şikayetimi size bildirmek istedim.

Etiketler :

Klavye Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  04 Ocak
  17:54

  TSK ederim ilginizden dolayı sizinle sorunum yok den çok memnunum, tüketici haklarına başvurdum zaten aldığım Teknosa subesını bana sıfır faturası kesiliyor ve teşhir ürün veriliyor, gereğiniyapar umarım tüketici hakları, TSK ederim kolay gelsin

 • 29 Aralık
  09:46

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,

 • 26 Aralık
  16:22

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye