28 Eylül 2015

Lenovo Kırık Bilgisayar Gönderdi Geri Almıyor.

02,05,2015 tarihinde almış olduğum laptop bilgisayar kablosuz bağlantısının çalışmaması üzerine 27/07/15 tarihinde servise gönderdik. 12/08/2015 tarihinde bilgisayar UPS kargo ile bize geri geldi. Amir edilip geldiğini düşünerek paketi açtık ve ekranın kırık olduğunu gördük. Tekrar Lenovo'yu arayıp durumu bildirdik ve paketi açmamanız gerekirdi açtığınız için kırık ekranın ücretini siz ödeyeceksiniz ürün size değişeme getirmeniz için gönderildi dendi. Biz de değişime geldiğiyle alakalı herhangi not veya bilgilendirme yapılmadı dediğimizde bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda değiliz denildi. Herhalde bizim müneccim olmamız bekleniyor. 5000 TL ödediğim PC çöp oldu.

Hüseyin 733 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin06 Kasım 2015

  Bilgisayarı vatan bilgisayardan aldığımız için avukat öncelikle oraya noterden ihtar çekti. Çekilen ihtara herhangi bir cevap gelmedi. Şuanda Lenova ya bilgisayarın kullanılmamasına bağlı geçen sürede yaşanan iş kaybı ve maddi tazminatla ilgili dava açılmaktadır. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

 • Hüseyin02 Ekim 2015

  Konuyla ilgili yasal girişlerimiz yapılmıştır. Takip etmek isteyenler için gelişmelerle ilgili buradan bilgilendirme yapmaya devam edeceğim.

 • Hüseyin29 Eylül 2015

  Müşteri temsilciniz matbu bir mail attı. Herhangi bir niteliği olmayan mail atmanız sadece çok komik. Tam 7 aydır bu çözüm üretemeyen aciz tutumunuzla uğraştım. Artık iletişime geçmenize gerek yok. Ben sadece insanları bilgilendirmek için bu paylaşımı yaptım. Konuyu avukata ilettik. Birkaç güne kendisi firmanıza muhtemelen noterden ihtar gönderip mahkeme sürecini başlatacaktır.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi29 Eylül 2015

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön