Lenovo Kırık Bilgisayar Gönderdi Geri Almıyor.

Hüseyin Murat B. |

02,05,2015 tarihinde almış olduğum laptop bilgisayar kablosuz bağlantısının çalışmaması üzerine 27/07/15 tarihinde servise gönderdik. 12/08/2015 tarihinde bilgisayar UPS kargo ile bize geri geldi. Amir edilip geldiğini düşünerek paketi açtık ve ekranın kırık olduğunu gördük. Tekrar Lenovo'yu arayıp durumu bildirdik ve paketi açmamanız gerekirdi açtığınız için kırık ekranın ücretini siz ödeyeceksiniz ürün size değişeme getirmeniz için gönderildi dendi. Biz de değişime geldiğiyle alakalı herhangi not veya bilgilendirme yapılmadı dediğimizde bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda değiliz denildi. Herhalde bizim müneccim olmamız bekleniyor. 5000 TL ödediğim PC çöp oldu.

Etiketler :

Wireless Yetkili Servis Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Murat B.
  06 Kasım
  12:20

  Bilgisayarı vatan bilgisayardan aldığımız için avukat öncelikle oraya noterden ihtar çekti. Çekilen ihtara herhangi bir cevap gelmedi. Şuanda Lenova ya bilgisayarın kullanılmamasına bağlı geçen sürede yaşanan iş kaybı ve maddi tazminatla ilgili dava açılmaktadır. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

 • Hüseyin Murat B.
  02 Ekim
  13:32

  Konuyla ilgili yasal girişlerimiz yapılmıştır. Takip etmek isteyenler için gelişmelerle ilgili buradan bilgilendirme yapmaya devam edeceğim.

 • Hüseyin Murat B.
  29 Eylül
  21:19

  Müşteri temsilciniz matbu bir mail attı. Herhangi bir niteliği olmayan mail atmanız sadece çok komik. Tam 7 aydır bu çözüm üretemeyen aciz tutumunuzla uğraştım. Artık iletişime geçmenize gerek yok. Ben sadece insanları bilgilendirmek için bu paylaşımı yaptım. Konuyu avukata ilettik. Birkaç güne kendisi firmanıza muhtemelen noterden ihtar gönderip mahkeme sürecini başlatacaktır.

 • 29 Eylül
  15:51

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye