Lenovo Kılıf Sorunu!

Abdulcabbar K. |

Yaklaşık üç ay önce Lenovo P1mA4 0 model cep telefonundan iki adet satın aldım. Satıcı bu modelin içerisinde kılıf olmadığını söylemedi. Herkes her şeyi bilmek zorunda değil. Meğerse Lenovo'lar da sadece bu modelden kılıf çıkmıyormuş. Bu fena zoruma gitti açıkçası. Bilsem başka bir modelini alırdım. Teknosa'da ki satıcı bu modeli çok övdüğü için aldık. Yoksa biraz daha büyüğünü alacaktık. Her neyse durumu kabullendik. Bu seferde kılıf bulamadık. Koskoca Adana'nın hiçbir yerinde bu modelin kılıfı yok! Tam bir hüsran. Bir hüsran.

Etiketler :

Kılıf

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulcabbar K.
  25 Mayıs
  15:24

  13 Mayıs'ta size en kısa sürede ulaşılacak diye dönüş yapmışlar. Fakat hala arayan soran yok. Müşteri hizmetleri telefonu bıktırana kadar bekletiyor, 6 dk bekleyip sinirlenip kapattım.

 • 13 Mayıs
  13:31

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye