Lenovo İlgisiz Müşteri Hizmetleri!

Aykut M. |

Lenovo y700-15isk modelinde yurt dışından hediye bir laptop geldi bana. Laptopun 1 yıl uluslararası garantisi var ve 1 ay kullanmamdan sonra ekranı karardı bende power tuşuna basarak kapattım. Klavye ışıklarının yanmasına rağmen ekrana görüntü gelmedi. İlk önce garantili olarak düşündüğüm için insanlarla çok alakalı olan Lenovo servisini aradım ve aldığım cevap yurtdışı olduğu için laptopunuzu garanti servisimiz alamayız. Lenovo fabrika garantisi var dedim ama çare olmadı. Laptopu özel servise götürdüm onlarda incelemeleri sonucu BİOS'un sildiğini bildirdiler yazılımı lazım ama bulamıyoruz dediler. İngiltere'ye mail attım bana yine insanlarla çok alakalı Türkiye servisi mail olarak döndü. Bugün tekrar aradım ve İngiltere'deki servise nasıl ulaşabilirim dedim ve konuyu tekrar anlattım ama sadece bilgi istedim şikayet falan etmedim. Aldığım cevap isterseniz Şikayervar.com'a yazabilirsiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut M.
  06 Ekim
  18:50

  Problemi anladınız herhalde eğer probleme çözüm getirecekseniz arayın yoksa aramanıza gerek yok yakında 8000 TL'lik laptobu açımadan parçalayarak videosunu çekip paylaşabileceğim bütün platformalarda ingilizce türkçe paylaşacağım.

 • 06 Ekim
  11:54

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye