29 Haziran 2015

Lenovo İdeapad Z510 Yepyeni Bilgisayarımın Bataryası Şarj Almıyor!

Alalı 1 yıl bile olmamasına rağmen zayıf pil sorununu yaşıyorum ve bilgisayarımı şarjdan çeker çekmez bilgisayarım kapanıyor, şarjda iken bile yüzde sıfır gösteriyor ve hiç şarjı dolmuyor. Bilgisayarımı doğru düzgün kullanamıyorum bile. İnternete baktığımda bu sorunu yaşayan yüzlerce insan olduğunu gördüm ve yazdıkları beni cidden korkuttu ve şuan bilgisayarımı yetkili servise göndermekten ciddi şekilde çekiniyorum.

Eğer teknik servise gönderip kendi bilgisayarımdan bir ay boşu boşuna uzak kalacaksam (ki kalamam öğretim görevlisiyim bir üniversitede ve bilgisayarım şuan için benim her şeyim), bunun çözümü ne olacaktır lütfen bir cevap bekliyorum sizden.

Sezer 397 Okunma

Cevaplar

  • Sezer22 Temmuz 2015

    Lenovo benden 2 gün önce şikayetim üzerine bilgisayarımı aldı ama hemen iki gün sonra bana e mail ile hiçbir şekilde kendi hatam olmamasından ve bunu dünyada yaşayıp deneyimlerden binlerce kullanıcı olmasına rağmen kalkıp benden 200 lira batarya değiştirme bedeli istiyor. Dünyanın hangi ülkesinde yorulmuş bir firmanın kendi hatalı bir ürününü sadece batarya hariç garanti kapsamına alıp kullanıcıyı mağdur etmesi? Bunun bir an önce düzgünce sonuçlanmasını istiyorum. Tüketici kullanım hatası bile olmayan bir olaydan 200 lira almak Lenovo'yu zengin yapacak mıdır o da ayrı bir konu?

  • Sezer01 Temmuz 2015

    Teşekkür ederim e mail yolu veya arama ile, hiç fark etmez yeter ki kalıcı çözümler meydana çıksın, ben ve benim gibi Lenovo severler bunu istiyoruz hepimiz.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi29 Haziran 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön