19 Ekim 2016

Lenovo İç Ekran Kırılması.

Yaklaşık 16 ay önce Lenovo Z5 070 Dizüstü bilgisayarı aldım. Aldığımdan beri bilgisayarı ilk açtığımda Numlock ve Capslock tuşları ters olarak çalışmaktaydı. Restart ettiğimde düzeldiği için sorunu pek önemsemedim. Fakat her açtığımda aynı problem devam etmekteydi.

3-4 hafta önce bilgisayarımı açtığımda ekranın yarısında kararma mevcuttu. Servisine götürdüm ve dış kısmında herhangi bir vurma veya çarpma söz konusu olmamasına rağmen iç ekran kırık olduğu söylendi. Kullanıcı hatası olduğu için garantisi devam etmesine rağmen 407 TL' lik fiyat çıkardılar. Bilgisayarın iç ekranının bu kadar çabuk nasıl kırılabildiğine anlam verememekteyim ve servistekilerin direk kullanıcı hatası olarak bunu belirtmesinden dolayı şikayetçiyim. Daha önce yaklaşık 8 sene kullandığım HP laptobumda bu tarz bir problemle karşılaşmadım. Açıkçası Lenovo' dan pek memnun kalmadım.

Turgut 474 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön