17 Ekim 2016

Lenovo Hiçbir Donımı Olmayan Müşteri Hizmetleri Personeli Sözünde Durmadı ve Yardımcı Olmadı.

Müşteri hizmetlerine yeni aldığım Lenovo marka cep telefonu ile ilgili bir teknik soru danışmak için aradım. Karşıma çıkan müşteri hizmetleri görevlisi kız, soruyu 4-5 kez tekrar etmeme karşın ne teknik bir bilgiye sahip ne de sattıkları ürünün daha ne olduğunu bilmiyor. En ufak bir cevap veremedi ve başından savmak için "sizi akşam 17:00' den sonra teknik birimden birisine aratacağım ve sizin sorularınıza cevap verecektir" dedi. Tahmin edersiniz ki ne arayan var ne soran. İlk kez Lenovo marka bir ürün alıyorum ve gözümde şu an 1-0 yenik başladılar. En ufak bir bilgi donanımı olmayan, cahil ve müşteriyi yalan bilgi ile savuşturan müşteri temsilcileriniz ile çok müşteri kaybedersiniz. Şikayetçiyim.

Cem 494 Okunma

Cevaplar

 • Cem 27 Ekim 2016

  Şerefin bittiği yer... Lenovo... Ürünü satarlar sonrasında ne bir destek ne bir arama. Buraya yazdıkları bile yalan. Arayan soran hala yok.

 • Cem 24 Ekim 2016

  Dolandırıcılılar kaç gün geçti hala arayan soran yok. Sakın almayın bu karaktersiz ve yalancı markayı

 • Cem 19 Ekim 2016

  Eeeee hani niye hala kimse iletişim kurmak için aramıyor. Tam kolpa bir firmaymış yuhhhh her şeyi yalan

 • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön