29 Ocak 2016

Lenovo Haksız Tamirat Bedeli!

Qb08***91 seri numaralı Bilgisayarımı alalı yaklaşık bir yıl oldu. Zaman içerisinde kapağını açıp kaparken Menteşe kısmından sesler gelmeye başladı. Son olarak menteşe bölümünde kendi kendine açılma meydana gelmesi sebebi ile servise gönderdim.

Servis kullanım hatası dedi,1400 TL tamir bedeli istedi. Sadece kapağı aç kapa yaparak nasıl bozulur bilgisayar? Bozulunca da nasıl kullanıcıya yüklerler bu durumu?

Şerif 138 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi29 Ocak 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

  • Şerif29 Ocak 2016

    Çok memnun olduğum Lenovo beni çok şaşırttı ve mağdur etti. Garantili ürün alıyoruz ama servisin 2 dudağının ucunda her şey. Kullanıcı hatası dediler mi işimiz bitti. Garanti boşuna. sadece kapağı aç kapa ile böyle garanti dışı kakacaksa ürününüz kalitenizi sorgulayın derim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön