11 Ocak 2016

Lenovo Güncelleme Sorunu!

Yeni aldığım Lenovo p70 cihazımı android 5.1 güncelledim kameramı, kişi ekleme gibi işlemlerimi yapamaz hale geldim. Bu nasıl bir telefon nasıl bir hizmet ya... Alın telefonunuzu o zaman başka bir telefon alalım. Bir de alttaki hoparlörlerden biri çalışmıyor arkadaşınki de aynı şekilde. Çift hoparlör gibi duruyor ama öyle bir şey yok.

Hasan 1.145 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 15 Ocak 2016

  Lenovo türkiyeyi biraz önce aradım... Bir kadın ile görüştüm kadın yüzüme telofonu kapattı. Yardımcı olmak bir yana edepsizlik yaparak telefonu yüzüme kapattı. Nasıl bir firmasınız siz ya. Müşteri hizmetleri diye verdikleri numara Teleservice diye servis firması. Servis ise biz ürünü iadesi almıyoruz sadece arıza varsa değişim yapıyoruz diyor. Bir haftalık ürünü iade etmek tüketici hakkı olduğu söyleniyor devlet tarafından. Bu nasıl iş adamlar ürünü almamak için telefonlarımıza da çıkmıyorlar, vatandaşı dolandırmaktır bu yaptıkları. Yardımcı olmamak insanlar bezdirip insanlara zorbalıkla ürünlerini kullandırtmaya çabalıyorlar.

 • Hasan 15 Ocak 2016

  Lenovo Türkiye 12 Ocak 2016 tarihinde benimle iletişime geçileceğinden bahsetmiş. Lakin hala benimle iletişime geçilmedi, sahtekar bir firma iseniz bunu buradan herkes bilsin ki bir daha sizden alışveriş yapmasınlar. İnsanlara destek adı altında kurulan müşteri hizmetleriniz bile saat 5 den sonra hizmet vermiyor arıyorum açan yok. Mesai saati müşteri hizmetleri için 7/24 şeklinde olmalı. İnsanları kandırmanın bir anlamı yok. Artı aldığım ürünü iade etmek istiyorum bununla ilgili olarak ürün servisten gelince tüketici hakem heyetine başvuracağım. İyi günler Lenovo.

 • Hasan 13 Ocak 2016

  Şikayetime cevap hala gelmedi. Bu ürünü lolipop ile kullanamadıktan sonra iade almanız gerekir. Ben bu ürünü alırken lolipopa güncelliyeceğimi söylediler ama güncelleyince telefon kullanılamaz hale geldi. İade almanızı rica ediyorum. İyi günler dilerim.

 • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi12 Ocak 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön