08 Ağustos 2016

Lenovo Güncelleme Sonrası Telefonumu Kullanamaz Oldum!

Lenovo firmasına ait olan 0212 *** ** ** telefon numarası ile yaptığım görüşmede Lenovo Vibe Shot modeline gelen android 6.0.1 güncellemesinden sonra telefonda tuş ışıklarının çalışmadığını, hücresel veride kopmalar olduğunu, ve bir çok sorunla karşılaştığımı söyledim. Müşteri hizmetlerinden e*** Hanım telefon numaramı alarak, teknik servisin beni arayacağını gün içinde aramazlar ise ertesi gün arayacaklarını belirtti.

Ama bir hafta oldu ne arayan var ne soran. Bu nasıl bir ilgisizliktir? Yayınladığınız güncelleme yüzünden telefonu kullanamaz hale geldim. Beni aramayarak yaptığınız sorumsuzluk yüzünden de servise güvenim kalmamıştır. Beni arayıp cihazınızı gönderin inceleyelim dediğinizde size nasıl güveneceğim? Verdiği sözü tutmayan bir firma asla başarılı olamaz Türkiye de. Lenovo'yu kimseye tavsiye etmeyeceğim bu yüzden!

Mustafa 2.189 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa17 Ağustos 2016

  17 Ağustos oldu Lenovo servisinden ses yok.

 • Mustafa16 Ağustos 2016

  Lenovo Güncelleme Sonrası Telefonumu Kullanamaz Oldum şeklinde bir konu açarak şikayetlerimi buradan yazmıştım. Ama yaklaşık 2 hafta önce yaptığım bu şikayeti Lenovo firması tınlamadı. İlk olarak servisi aradım şikayetlerimi söyledim Ebru hanım ile görüştüm. Sonra yine ben 9 Ağustos tarihinde aradım Nuran hanım ile görüştüm teknik işlerden Savaş bey sizi arayacak dedi. Sonra tekrar 12 Ağustos da tekrar ben aradım Ebru hanımla görüştüm o da konunun aciliyetini bildireceğim Savaş bey arayacak dedi ve bugün ayın 15i arayan yok ilgilenen yok, benim içinde Lenovo firması yok. Dikkat ederseniz hep ben aradım onlardan geri dönüş olmadı. Bu kadar ilgisizlik hiçbir firmada görmedim ben. Siz siz olun bu firmadan alışveriş yapmadan bu yazıyı okuyun ona göre karar verin.

 • Mustafa12 Ağustos 2016

  12.08.2016 tarihinde servisi aradım yine ebru hanım çıktı. Nuran hanımla aynı şeyleri söyledi konunun aciliyetini bildireceğim savaş beye dedi. İnanmadım tabi ki. Gözümden iyice düştü servis.

 • Mustafa11 Ağustos 2016

  Şikayetimi buraya 7 Ağustos tarihinde yazmıştım. 7 Ağustos tarihinden önce de ebru hanım ile görünmüştüm beni arayacaklarını söyledi aramadılar sonra bu site aracılığıyla şikayet ettim yine aramadılar. 9 Ağustos da tekrar aradım nuran hanım ile görüştüm teknik servisten savaş bey arayacak dedi sizi 2 gün oldu yine aramadılar. Lenovo ürünlerinden alacaklara referans olması açısından bunları okumalarını ve dikkate almalarını öneririm.

 • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi09 Ağustos 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön