14 Eylül 2013

Lenovo Garantiye Gönderilen Bilgisayarımı Kusurlu Teslim Etti!

Daha önceki şikayetimin üzerine Lenovo firması beni aradı. İsterseniz tekrar garantiye alalım dendi ve alındı. Yurtiçi Kargo, PC'mi aldı, 2 gün sonra bilgisayarım teslim edildi. ( PC'mi aldığım kutunun içinde, sağ ve sol tarafını köpüklerle kaplı bir şekilde yani zarar gelmeyeceğim bir şekilde teslim etmiştim kargoya).

Bilgisayarı açtığımda sol taraftaki girişlerinin ve hoparlör kapağının kırıldığını, PC'nin kapağının sol alt tarafında kare şeklinde bilgisayarın dokusuna zarar verilmiş. Bunun üzerine Yurtiçi Kargoyu ve Lenovo'yu aradım 2 firmadan da aynı cevap geldi. Biz size geri döneceğiz. Bu firmaları 2.9.2013 tarihinde aradım. Hala dönüş olmadı.

Demet 86 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön