Lenovo Garantili Cihazdan Ücret Talebi!

Erdal Ç. |

9 ay önce Lenovo Z510 İdeapad modelinde bilgisayar aldım. Bu bilgisayarın 8.ayında batarya sorunuyla karşılaştım bilgisayarım artık şarja takmadan çalışmıyordu. Bilgisayarımı Lenovo yönlendirmesi aracılığı ile garantiye verdim ve bana verdikleri cevap sizden kaynaklı bir sorun garanti karşılamaz dediler ve bana 200 liralık hesap çıkardılar ve ben de bu parayı kesinlikle ödemeyeceğim Anlamıyorum yani donanımı içinde olan bir şeyden nasıl beni sorumlu tutabilirler açıkçası garip. Donanımsal bir sorunu garanti karşılamıyorsa o zaman hangi sorunları karşılıyorsunuz açıkçası şüphe düşürücü. Burada insanların hepsi bu sorun üzerine şikayet etmiş. Mağduriyetimden dolayı tazminat talep edeceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  13:35

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 19 Ağustos
  09:45

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye