Lenovo Garanti ve Değişim Mağduriyeti.

Yunus Emre K. |

Lenovo garanti servisine iki ay önce Z580 model QB05928052 seri numaralı bilgisayarımı gönderdim. Bir ay geçti ve tamir yapılmayacağını tarafıma 7 iş gününde değişim formu göndereceklerini söylediler. Ancak değişim formu tarafıma 12 iş gününde geldi. Yasal süreci çiğnediler.

Devamında Vatan Bilgisayar almış olduğum için oraya gittim ve değişim yapmak istedim. Benim bilgisayarımın ellerinde olmadığın ve iki yıl önceki fiyat ile aynı olan bir laptop vereceklerini söylediler. İtiraz ettim ve ya muadil özelliklerde başka bir Lenovo ya da kendi bilgisayarımla aynı modeli istediğimi söyledim.

Ancak Lenovo iki aydır muadil ürünlerden birine onay vermedi ve oyalıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Ürün Değişim Garanti Kapsam Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  12:50

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,

 • Yunus Emre K.
  12 Ekim
  10:55

  Hala hiçbir şey yapılmadı. Benimle iletişime geçilmediği ve problem , mağduriyetimin çözüme kavuşmadı. Umursamaz , kullanıcıyı yok sayan ve görmezden gelen bir firma.

 • 10 Ekim
  13:52

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye