09 Ekim 2014

Lenovo Garanti ve Değişim Mağduriyeti.

Lenovo garanti servisine iki ay önce Z580 model QB05928052 seri numaralı bilgisayarımı gönderdim. Bir ay geçti ve tamir yapılmayacağını tarafıma 7 iş gününde değişim formu göndereceklerini söylediler. Ancak değişim formu tarafıma 12 iş gününde geldi. Yasal süreci çiğnediler.

Devamında Vatan Bilgisayar almış olduğum için oraya gittim ve değişim yapmak istedim. Benim bilgisayarımın ellerinde olmadığın ve iki yıl önceki fiyat ile aynı olan bir laptop vereceklerini söylediler. İtiraz ettim ve ya muadil özelliklerde başka bir Lenovo ya da kendi bilgisayarımla aynı modeli istediğimi söyledim.

Ancak Lenovo iki aydır muadil ürünlerden birine onay vermedi ve oyalıyor.

Yunus 1.660 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi13 Ekim 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla,

  • Yunus12 Ekim 2014

    Hala hiçbir şey yapılmadı. Benimle iletişime geçilmediği ve problem , mağduriyetimin çözüme kavuşmadı. Umursamaz , kullanıcıyı yok sayan ve görmezden gelen bir firma.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi10 Ekim 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön