Lenovo Garanti Sonrası Parça Değişimi!

Burak E. |

Bundan 3-4 ay önce teknik servise yine aynı sorunla yani bilgisayarın açılmaması konusunda teknik destek almak için başvurmuş ve sistem yenilenmesiyle soruna çözüm bulunmuştu. Fakat yine aynı sorun tekrarlandı şimdiyse HDD' nim değişmesi isteniyor, neden garanti kapsamındayken bu tespit yapılmadı da şimdi yapılıyor. Bu müşteriye yapılmış büyük bir haksızlıktır idareten bilgisayarı tamir Lenovo gibi bir markanın yapmaması gereken bir işlem diye düşünüyor ve sizden lütfen gereğini yapmanızı istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak E.
  23 Haziran
  10:53

  Lenovo ile yaptığım görüşme sonucu 3,5 aylık kullanım süreci HDD nin bozulması için yeterli bulunmuş. Bundan sonraki süreçte Lenovo müşteri temsilcilerinden bir yardım alamayacağım için tüketici haklarına başvuracağım.

 • 18 Haziran
  14:53

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye