Lenovo Garanti Şartlarına Göre Arızalı Ürün Evden Alınmıyor!

Gülşen A. |

Lenova'nın garanti şartlarından biri bilgisayarı evden teslim almak ve sonra da eve teslim etmektir. Ben garanti koşullarını sağladıktan sonra 24.06.2013 tarihinde bilgisayarımın evimden 3 iş gününde teslim alınacağına dair mail aldım. Tarih 02.07.2013 olmasına rağmen hala bilgisayarım teslim alınmadı. Servis hizmetini 29.06.2013 tarihinde aradım yarın alınacaktır denmişti. Ancak geri dönüşü olmadı. Kargo firmasını aradığımda ise onlara bir mail gelmediğini söylüyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  15:31

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 02 Temmuz
  15:11

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye