Lenovo Garanti Kapsamında Olan Ürün Değişmediği Halde Farklı Seri Numarasıyla Tarafıma Gönderildi.

Emrah B. |

Lenovo dizüstü bilgisayarım garanti kapsamında Lenovo teknik hizmetlere gönderilmiştir. Ürünün arızası bataryanın %98'den 15 dakika içerisinde %7'ye düşmesidir. Lenovo teknik hizmetler tarafından ürün bataryasına sadece update (güncelleme) yapıldığı belirtilerek tarafıma gönderilmiştir. Tarafıma gönderilen batarya seri numarası (parça numarası) ürün üzerinde olan seri numarasıyla aynı olmadığı ve farklı batarya kullanıldığı tespit edilmiştir.

Lenovo teknik destek ile iletişime geçilerek olan problemi belirttim farklı batarya gönderilmiş olduğunu belirttim ve öyle bir şeyin olmadığını söyleyerek herhangi bir çözüm oluşturulmamıştır. Dizüstü bilgisayar garantiye gitmeden önceki bataryanın seri numarası (parça numarası) ve değişim yapılmadığı halde tarafıma gönderilen parça numarası elimde mevcuttur. Gerekenin yapılmasını ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasını istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  17:29

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye