Lenovo G580 Bilgisayarım Açılmıyor.

cumhur |

Defalarca servise gönderdiğim halde kalıcı bir çözüm bulmayıp, aynı arızayı üreten cihazı tekrar bana geri yolluyorlar. Ciddiyet diye bir şey söz konusu bile değil. Defalarca tüketici haklarından bahsedip sayısız telefon görüşmesi yapmama rağmen yine çözüm yok. Bimeks vasıtasıyla bugün bir kez daha yolluyorum, şikayetvar.com'dan ricam bu konuda bana yardımcı olmasıdır.

Cihazın sorunu cihaza elektrik geldiği halde kamera yanında bulunan ikaz ışığı yanık kalıyor ve bilgisayar açılmıyor. Aynı arızadan dolayı ben 6 kez gönderdim son gönderdiğimde baktılar ki sorun devam ediyor, içindeki anakartı değişmişler ama ne fayda yine aynı sorun devam ediyor. Lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • cumhur
  28 Mayıs
  12:15

  sayın lenovo yetkilileri neden bizi aramıyor, vakitlerimi yok. o halde direkt numara versinler biz onları arayalım.
  şikayet var . com bu anlamda nasıl bir tutum izliyor.

 • cumhur
  26 Mayıs
  10:23

  lenovo bu sitede otomatik bir mesajla cevaplama yapıyor, canlı olarak ne arıyor nede ürüne sahip çıkıyor.

 • cumhur
  26 Mayıs
  10:22

  lenovo bu sitede otomatik bir mesajla cevaplama yapıyor, canlı olarak ne arıyor nede ürüne sahip çıkıyor. 23 mayıstan bu güne kadar niye aranmıyoruz, bu demek oluyorki firma ciddi değil.

 • 23 Mayıs
  09:23

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye