22 Mayıs 2014

Lenovo G580 Bilgisayarım Açılmıyor.

Defalarca servise gönderdiğim halde kalıcı bir çözüm bulmayıp, aynı arızayı üreten cihazı tekrar bana geri yolluyorlar. Ciddiyet diye bir şey söz konusu bile değil. Defalarca tüketici haklarından bahsedip sayısız telefon görüşmesi yapmama rağmen yine çözüm yok. Bimeks vasıtasıyla bugün bir kez daha yolluyorum, şikayetvar.com'dan ricam bu konuda bana yardımcı olmasıdır.

Cihazın sorunu cihaza elektrik geldiği halde kamera yanında bulunan ikaz ışığı yanık kalıyor ve bilgisayar açılmıyor. Aynı arızadan dolayı ben 6 kez gönderdim son gönderdiğimde baktılar ki sorun devam ediyor, içindeki anakartı değişmişler ama ne fayda yine aynı sorun devam ediyor. Lütfen yardımcı olun.

Cumhur 1.301 Okunma

Cevaplar

 • Cumhur28 Mayıs 2014

  sayın lenovo yetkilileri neden bizi aramıyor, vakitlerimi yok. o halde direkt numara versinler biz onları arayalım. şikayet var . com bu anlamda nasıl bir tutum izliyor.

 • Cumhur26 Mayıs 2014

  lenovo bu sitede otomatik bir mesajla cevaplama yapıyor, canlı olarak ne arıyor nede ürüne sahip çıkıyor.

 • Cumhur26 Mayıs 2014

  lenovo bu sitede otomatik bir mesajla cevaplama yapıyor, canlı olarak ne arıyor nede ürüne sahip çıkıyor. 23 mayıstan bu güne kadar niye aranmıyoruz, bu demek oluyorki firma ciddi değil.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi23 Mayıs 2014

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön