Lenovo Eskişehir'den Adresten Aldığı Garantili Ürünü Bursa'ya Gönderdi.

Murat S. |

Lenovo'ya garantili olarak gönderdiğim ekranın menteşelerinden kaynaklı çatlayan ekranımın tamiri için gönderdiğim 252***** kayıt numaralı pf03Du1s seri numaralı ürünümü Eskişehir adresten kargoyla alıp, 450 TL tamir masrafı çıkardı. Yapmayın diyince; Bursa'da başka bir adrese gönderip teslim etti evet yanlış duymadınız başka birine ürünü teslim etti. Teslim sürecinde bana haber bile vermeyen Lenovo aradığımda kayıt oluşturacağız dedi ve 2 gündür haber yok. Eğer Bursa'da teslim ettiği kişiyi ikna edip benim bilgisayarımı geri alabilirse bana göndermeyi planlıyor anlaşılan. Fakat bilgisayarın bu kadar kargo gezmesinden kaynaklı hasarını ve benim bu kadar uzun süre bilgisayarsız kalmamı nasıl karşılayacaklar bilemiyorum. En azından şirket tarafından yapılan bu hataya karşılık ücretsiz tamirat yapılması şık olurdu.

Etiketler :

Yetkili Servis Kabul

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat S.
  16 Eylül
  01:08

  Lenovo bilgisayarım 1 aydır nerede Lenovo ordamısın. Başına bir iş mi geldi Lenovo. Her ne kadar bilgisayarımı göndermesende bir sıkışıklığın varsa yardımcı olayım

 • Murat S.
  03 Eylül
  02:59

  Bİr de lütfen bana bir daha yalan söylemeyin avukatım ve bu kayıtların hepsini saklıyorum

 • Murat S.
  03 Eylül
  02:58

  Lenovo benim onları arayıp adresimi değiştirdiğimi. Bununlada kalmayıp mail adresimide değiştirdiğimi bu nedenle kargonun oraya yönledirildiğini söyledi. Bende kahkahalarla güldüm. Düşünün ben lenovaya ürünü bu adrese gönderin mail adresimde değişti diycem ama ne hikmetse tüm kargo kodları mevcut mail adresime ve telefonuma gelecek. Kocaman bir firmaya hiç yakışmadı. Artık ekranı falan da yapmanızı istemiyorum. Ürünü sağ salim bana gönderin yeter. Lütfen ürünüme ulaştığınızda (tabi ulaşabilirseniz) beni bir zahmet arayın.

 • 29 Ağustos
  11:22

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 26 Ağustos
  11:23

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye