Lenovo Dönüş Yapılmıyor!

Hakan E. |

Lenovo markalı tabletim arızalandığı için servise gönderdim, servisten ürün iadesi yönünde bir rapor düzenlenerek tarafıma gönderildi ancak ürünün ücretini satın aldığım yerden alabileceğimi bildirdiler. Ancak ürünü aldığım mağaza kapandığı için tekrar Lenovo yı aradım konu ile ilgili mail atmamı istediler. Konu ile ilgili mail atmama rağmen geri dönüş yapılmıyor. Hem ürünümden oldum hem de paramı alamıyorum. Konu ile ilgili düzenlene form ektedir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan E.
  05 Eylül
  19:03

  Aradan geçen 2 aylık süreye rağmen henüz bir gelişme yok.

 • Hakan E.
  02 Eylül
  10:04

  Değişen bir şey yok beklemeye devam.

 • Hakan E.
  29 Ağustos
  11:57

  Oyalamaya devam henüz geri dönüş yok.

 • Hakan E.
  19 Ağustos
  11:25

  18.07.2019 tarihinden beri mücadele etmeme rağmen tek bir olumlu gelişme olmadı konu ile ilgili aradığım Teleservice firması info@lenovo.com.tr adresine mail atın diye başından atıyor. İnfo@lenovo.com.tr adresine kaç tane mail atmama rağmen geri dönüş alamıyorum.

 • Hakan E.
  11 Ağustos
  00:29

  Sorunla ilgili yapılan son geri dönüş.

  " Merhaba Değerli Müşterimiz,
  cihazınız ile alaklaı info@lenovo.com.tr adresinden destek alabilirsiniz.
  İyi Günler Dileriz.

  Bu konuyla ilgili farklı bir yorumunuz var ise bu e-posta üzerinden yapabilirsiniz.
  Sizinle en kısa zamanda irtibata geçilecektir. "

 • Hakan E.
  03 Ağustos
  11:31

  Şikayetimle ilgili firma tarafından geri dönüş yapılacağı bildirilmesine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadım. Firmaya ait destek telefonunu aradığımda desteğin sadece teknik konularda verilebileceğini bu konuda kendilerinin yapabileceği bir şey olmadığı bilgisini vermekteler. Bu hafta içinde sorunumun çözülmemesi halinde sorunu önce tüketici hakem heyetine sonrasında tüketici mahkemesine taşımayı düşünüyorum.

 • Hakan E.
  02 Ağustos
  01:54

  Henüz geri dönüş olmadı. Beklemeye devam

 • 28 Temmuz
  13:56

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye