28 Temmuz 2016

Lenovo Dönüş Yapılmıyor!

Lenovo markalı tabletim arızalandığı için servise gönderdim, servisten ürün iadesi yönünde bir rapor düzenlenerek tarafıma gönderildi ancak ürünün ücretini satın aldığım yerden alabileceğimi bildirdiler. Ancak ürünü aldığım mağaza kapandığı için tekrar Lenovo yı aradım konu ile ilgili mail atmamı istediler. Konu ile ilgili mail atmama rağmen geri dönüş yapılmıyor. Hem ürünümden oldum hem de paramı alamıyorum. Konu ile ilgili düzenlene form ektedir.

Hakan 890 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 05 Eylül 2016

  Aradan geçen 2 aylık süreye rağmen henüz bir gelişme yok.

 • Hakan 02 Eylül 2016

  Değişen bir şey yok beklemeye devam.

 • Hakan 29 Ağustos 2016

  Oyalamaya devam henüz geri dönüş yok.

 • Hakan 19 Ağustos 2016

  18.07.2019 tarihinden beri mücadele etmeme rağmen tek bir olumlu gelişme olmadı konu ile ilgili aradığım Teleservice firması [email protected] adresine mail atın diye başından atıyor. İ[email protected] adresine kaç tane mail atmama rağmen geri dönüş alamıyorum.

 • Hakan 11 Ağustos 2016

  Sorunla ilgili yapılan son geri dönüş. " Merhaba Değerli Müşterimiz, cihazınız ile alaklaı [email protected] adresinden destek alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz. Bu konuyla ilgili farklı bir yorumunuz var ise bu e-posta üzerinden yapabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda irtibata geçilecektir. "

 • Hakan 03 Ağustos 2016

  Şikayetimle ilgili firma tarafından geri dönüş yapılacağı bildirilmesine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadım. Firmaya ait destek telefonunu aradığımda desteğin sadece teknik konularda verilebileceğini bu konuda kendilerinin yapabileceği bir şey olmadığı bilgisini vermekteler. Bu hafta içinde sorunumun çözülmemesi halinde sorunu önce tüketici hakem heyetine sonrasında tüketici mahkemesine taşımayı düşünüyorum.

 • Hakan 02 Ağustos 2016

  Henüz geri dönüş olmadı. Beklemeye devam

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi28 Temmuz 2016

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön