Lenovo Dizüstü Bilgisayarın Tuşları Döküldü.

Özkan Y. |

31.07.2014 tarihinde Lenovo marka dizüstü bilgisayar aldım. ( ürün kodu: 59-413153 ) 3. gün iki tane tuşu döküldü. İdare edip, yaklaşık iki hafta sonra servisinize teslim ettim. benden 109.28 tl + KDV ücreti istediler. Kabul etmedim. Cihaza baktığımda yeni sıfır aldığım cihazın üstü çok çizilmiş. bana tuşlarını tamir etmeden ve para isteyerek ve de cihazı çizilmiş olarak teslim etmeye çalışıyorlar. Yine kabul etmedim. Sizden bu konuyla ilgilenmenizi ve cihazın yenisi ile değiştirilmesini, aksi taktirde önce tüketici haklarına, sonra da cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağımı tebliğ ediyorum.

Etiketler :

Klavye Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  13:36

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • Özkan Y.
  15 Eylül
  12:58

  Merhaba Sayın Yetkili,
  Lenovo yetkilisi Deniz bey, çok ilgilendi.
  Ancak sorun hala çözülmedi. Bilgilerinize.
  Saygılarımla,
  Özkan YAŞAR

 • Özkan Y.
  15 Eylül
  12:55

  Merhaba Sayın Yetkili,
  Beni arayan Lenovo yetlisi Deniz bey\'in, sorunun çözülmesi için yaklaşımı ve ilgisi çok iyiydi. Henüz sorun hala çözülmedi. Bilgilerinize.
  Saygılarımla,
  Özkan YAŞAR

 • 10 Eylül
  11:16

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye