07 Nisan 2016

Lenovo Daha Alalı İki Ay Oldu Kapandı!

Babam yurt dışından Lenovo tablet aldı bana. Daha kullanmaya başlayalı iki ay oldu, birden dondu kendini kapadı. Müşteri hizmetleri 150 lira karşılığında yapabileceklerini iletti. Zaten tablet 300 lira. Daha iki ay oldu yani asla tavsiye etmem böyle bir markayı, sorun yaşarsanız da size çok pahalıya geliyor.

Sibel 181 Okunma

Cevaplar

  • Sibel25 Ekim 2017

    Lenovo Tabletimi sizin firmanız tarafından geri gönderilmeden önce yaşadığım bir diyalog vardı. Müşteri hizmetlerinizdeki bir bey garantisiz ürün olduğu için yapılmayan ürün için 50 TL ödeme talep etti. Sisteminizde böyle bir şey yazmadığını ve ödemeyi yapmayacağımı söyledim. Garantisi neticede ne parası istediğini anlamadım. Tableti kargoya vermeyeceğini söyledi bende sinirlendim. Yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta sonra kargo ile tablet geldi. Öylece çekmeceye atmıştım. Geçtiğimiz aylarda bir arkadaşımın ricası üzerine ona verdim yapıma gönderdik. İçindeki parçaları yok dedi tamirci nasıl olur dedim. İçindeki parçaları çıkarıp yollamış Lenovo yetkili servisi bana gönderdiği tableti bu nasıl bir iş anlam yükleyemedim. Artık ana bayilerine servislerine de güvenemeyeceksek kime güveneceğiz bilmiyorum gerçekten. Yeni tanıştığımız bir markaydı artık bir daha görmeyeceğimiz bir marka oldu Lenovo.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön