Lenovo Çok Isınıyor!

Can O. |

Lenovo Yoga 1 versiyonunu arkadaşlarım kullanıyordu ve çok tavsiye ettiler. Bunun üzerine gidip Yoga2 Pro aldım. Fakat bilgisayar çok fazla ısınıyor. Dizinde yarım saat kullandıktan sonra artık dizinde kullanamayacak kadar sıcak bir duruma geliyor. Dışarıda kullanırken evde oturma odasında kullanırken sürekli sıkıntı yaşıyorum.

Etiketler :

Soğutma Sistemi Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can O.
  20 Haziran
  14:08

  Merhaba,

  müşteri danışmanınız beni aradı ve Bios Update yapmamı önerdi. Ben de bugün Bios Update için http://support. Lenovo.com/us/en/downloads/ds035004 adresine gittim ve Update gerçekleştirdim fakat Update işlemi esnasında aslında bilgisayarın Bios versiyonunun daha yüksek olduğunu gözlemledim. Tabi ki iş işten geçmiş oldu. Yani kısacası internetteki Bios güncel değil. (Bu nasıl oluyorsa?)
  Isınma problemim de hala devam ediyor ve servise verdiğim zaman herhangi bir işlem yapılabileceğine inanmıyorum? Çünkü bence burada bir üretim hatası mevcut! Eğer ki diyorsanız daha güncel bir Bios Update işlemi sonrasında her şey düzelecek diye belki inanabilirim ama donanımsal herhangi bir problem bulunduğuna inanmıyorum. Bence yeterince testten geçirilmemiş bir ürün almışım ve çok ısındığı için yolda izde kullanamadığım Lenovo marka dokunmatik bir ultrabook sahibiyim.

 • 01 Haziran
  09:54

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye