Lenovo Çok Basit Bir Garanti Güncellenmesi 3 Haftadır Yapılmadı!

Ersin K. |

Elazığ'dan Elimar mağazasından aldığım "Lenovo y 500 bilgisayarı" garanti süresi mağazaya geliş tarihi 09.03.2013 kayıt edilmiş olarak sayıldığından 31.01.2015'te aldığım bilgisayarın 1 sene daha garanti süresi olmasına rağmen bitmiş olarak sistemde gözükmesinden dolayı mağazadaki görevliler arıza kaydı yapılamıyor diyor ve fişimi mail attıklarını ama Lenovo'nun geri dönmediğini söylüyorlar. 3 haftayı geçkin süredir garantim güncellenmedi. Bu yüzden iş günü içinde olan haklarımı da kullanamıyorum.

Şu an Lenovo şirketinin keyfine kalmış bir biçimde bekliyorum. Yapılacak olan sadece bir garanti güncellenmesi. Şu an bilgisayarım 3 haftadan fazla sürede mağazada bekliyor ve çizim yapmam gerekiyor ve acil ihtiyacım var bunun acilen hallolmasını istiyorum. Bilgisayarımın type no: 9541 seri no: CB19988958. Benimle ve Elazığ Elimar mağazasıyla hemen iletişime geçilmesini istiyorum...

Etiketler :

Garanti Süre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  13:59

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye