Lenovo Cihazımı Servise Gönderdim Fakat Sorunu Hala Çözülmedi.

Emre G. |

Sistemi sıfırlamama rağmen harddisk ve anakartı aşırı derece ısınıyor. Servise gönderdim CPU fanı değiştirildi fakat sorunu hala devam ediyor. Bir de dalga geçer gibi ısınma probleminiz giderilmiştir diye geri gönderildi. Oyun oynamayı ya da bir tasarım programı çalıştırmayı geçtim tarayıcıda gezinirken ortalama yarım saatlik bir kullanım sonrası cihazın anakart ve harddisk kısmı aşırı derece ısınıyor ve elimi kasanın üzerine koyamaz hale geliyor. Anormal derece oluşan bu ısınmanın gerekli işlemleri yapılarak giderilmesini şayet giderilmeyecek ise bilgisayarımın değişimini talep ediyorum. Lütfen sorununuz giderildi deyip bana laptobumu geri göndermeyin. Doğru düzgün cihazımın sorunumun incelensin.

Etiketler :

Yetkili Servis Ürün Değişim Yetkili Servis Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  10:21

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 04 Ağustos
  11:39

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye