Lenovo Cep Telefonu Hoparlörü Bozuk!

Serkan C. |

Bundan iki ay önce aldığım Lenovo Vibe p1 markalı telefonumun kendiliğinden hoparlöründen hafif hafif ses gelmeye başladı. Daha sonra bu sorun gittikçe arttı ve su an telefonun hoparlöründen sadece çok kötü cızıltı geliyor. Çok beğenerek ve isteyerek aldığım telefondan iki ay geçmesine rağmen böyle arızanın gelmesi şaşırttı.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan C.
  23 Kasım
  22:55

  Ürünüm servisten geldi belirtmiş olduğum şikayetlerim giderilmiş. Ama bu sefer hoperlörü açtığımda benim sesim karşıya gitmiyor bir de yan kapaklar açık kalmış gibi duruyor. Bu durumda tekrar servise göndermem ve benimiçin tamamen zaman kaybı anlamına gelmektedir. Teleservice bu konuda zayıf bir servis. Çok isteyerek aldığım ve geleceği çok parlak olan Lenovo firmasından daha iyisini beklerdim açıkçası.

 • 22 Eylül
  10:33

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye