Lenovo Bir Türlü Onarılamayan Cihaz!

Erdi M. |

Yaklaşık 1 sene önce Lenovo g510 marka notebooku Marmara Forum Teknosa mağazasından 1600 TL'ye aldım ı7 dediler hızlı dediler performansı süper dediler aldım fakat 1 sene sonra bozuldu. Servise verdim fakat yapılmamıştı ve şarj almama problemi başlamıştı.

2 sefer göndermemde ise ana kart değişti ve şarj sorunu giderildi yazıyordu ama bu sadece müşteriyi kandırmaktan başka bir şey değildi. Cihaza hiçbir işlem yapılmadan geri gönderilmişti ve ben iyice delirmiştim son kez gönderiyorum. Değişim talep ediyorum eğer değiştirmezlerse mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdi M.
  22 Eylül
  16:45

  Merhaba ben 2aydır sızın onaramadıgınız cihaz yüzünden bütün ıslerım geri kaldı bumu müşteri memnunıyetınız degısım yapsanız fırmamı batacak ama bundan sonra surec mahkeme olacak ıyı gunler

 • 14 Eylül
  11:24

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye