21 Mayıs 2016

Lenovo Bir Daha Asla!

Arkadaşlar 2014'un temmuz ayında ilk maaşımla 2.080 liraya aldığım Lenovo ideapad z710 marka model bilgisayarım tam bir hüsran çıktı. Bilgisayarı 2 ay içinde 3 kere garantiye gönderdim şimdi 4. kez göndermek zorundayım. İlk iki seferinde bilgisayarın anakartını değiştirip gönderdiler. 2. Sefer bilgisayarı Bimeks'ten alıp eve getirdiğimde bilgisayara elektrik gitmiyor şarj olmuyordu. Dolayısıyla bilgisayar açılmıyordu. Geri verdim garantiye bugün Bimeks'ten aldım eve getirdim (bu arada servis bilgisayar sağlam bir şeyi yok yazmış halbuki bilgisayar açılmıyordu) bu seferde çapslk, ses açma, harf silme, shift, f3 gibi birçok tuşu çalışmıyor.

Şimdi gene göndereceğim garantiye gene bi eksikle gönderecekler. He bir de eskiden açtığı oyunları bile açmıyor bazen kapanıp açılıyor. En sonunda ya tüketici haklarına başvuracağım ya da bilgisayarı çöpe atacağım. Bir daha Lenovo' mı asla. Bir daha Bimeks' mi asla.

Emre 267 Okunma

Cevaplar

  • Emre 25 Mayıs 2016

    Satıcı firma yolu ile (Bimeks) şikayetlerinizi bildiriniz diye e posta göndermişler. Aslında benim bilgisayarımın hiçbir sorunu yok da ben keyfimden gönderiyorum laptopu. Zaten 4 kez laptopu garantiye sorunları nedeniyle gönderdik sürekli farklı sıkıntılarından göndermeye devam ediyorum.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön