Lenovo Bir Daha Asla!

Emre T. |

Arkadaşlar 2014'un temmuz ayında ilk maaşımla 2.080 liraya aldığım Lenovo ideapad z710 marka model bilgisayarım tam bir hüsran çıktı. Bilgisayarı 2 ay içinde 3 kere garantiye gönderdim şimdi 4. kez göndermek zorundayım. İlk iki seferinde bilgisayarın anakartını değiştirip gönderdiler. 2. Sefer bilgisayarı Bimeks'ten alıp eve getirdiğimde bilgisayara elektrik gitmiyor şarj olmuyordu. Dolayısıyla bilgisayar açılmıyordu. Geri verdim garantiye bugün Bimeks'ten aldım eve getirdim (bu arada servis bilgisayar sağlam bir şeyi yok yazmış halbuki bilgisayar açılmıyordu) bu seferde çapslk, ses açma, harf silme, shift, f3 gibi birçok tuşu çalışmıyor.

Şimdi gene göndereceğim garantiye gene bi eksikle gönderecekler. He bir de eskiden açtığı oyunları bile açmıyor bazen kapanıp açılıyor. En sonunda ya tüketici haklarına başvuracağım ya da bilgisayarı çöpe atacağım. Bir daha Lenovo' mı asla. Bir daha Bimeks' mi asla.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre T.
  25 Mayıs
  17:24

  Satıcı firma yolu ile (Bimeks) şikayetlerinizi bildiriniz diye e posta göndermişler. Aslında benim bilgisayarımın hiçbir sorunu yok da ben keyfimden gönderiyorum laptopu. Zaten 4 kez laptopu garantiye sorunları nedeniyle gönderdik sürekli farklı sıkıntılarından göndermeye devam ediyorum.

 • 25 Mayıs
  10:44

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 24 Mayıs
  09:53

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye