Lenovo Bilgisayarımın Windows Key Şifresi Verilmiyor!

Tuncay A. |

Daha önceden Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Lenovo laptop için format attıktan sonra arkasındaki key şifresini girmek isteyecekken silik olduğunu gördüm. Ancak Lenovo destek hattını aradığımda key şifresinin bilgisini veremeyeceklerini ilettiler. Peki ben bu şifreyi nereden alacağım ve bu nasıl bir hizmettir anlamış değilim. Bu konuda yardım edilmezse tüketici mahkemesine ve yurt dışı birimine şikayetimi ileteceğim.

Daha önceden şikayetimi dile getirmeme rağmen Lenovo tarafından herhangi bir dönüş olmadı. Eğer bu şikayetime de geri dönüş olmazsa Güney Kore Lenovo merkeze şikayetimi iletmek durumunda kalacağım.

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  11:59

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 22 Kasım
  14:36

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye