24 Nisan 2013

Lenovo Bilgisayarımın Touch Pad'i Çalışmıyor!

Lenovo v560 model dizüstü bilgisayrım var. 2 senedir sorunsuz kullandığım bilgisayarımın Touchpadi sorunsuz çalışıyorken birden daha çalışmamaya başladı. Sistem geri yüklemeyi kullanarak eski bir tarihe aldığım zaman Touchpad düzelmişti fakat bilgisayarı kapatıp açınca çalışmadı. Daha eski bir tarihe aldığımda ise yine aynı şey oldu. Önce çalıştı fakat kapat aç yaptıktan sonra çalışmadı.Bende yeni programlar yüklediğim için sistem geri yüklemeyi geri almak istedim.

Başta sistem geri yükleme aracı sorunsuzca ilerlerken bilgisayar birden kapandı ve tekrar açtığımda windowsum çökmüştü. Bende bunun üzerine onekey recovery yi kullanarak bilgisayarımı fabrikasyon ayarlarına çevirdim fakat touchpad çalışmadı.

Fikri 191 Okunma

Cevaplar

  • Fikri 27 Nisan 2013

    Lenovo servisinin bana ulaşıp ilgilendiği için teşekkür ederim.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön