13 Şubat 2014

Lenovo Bilgisayarımın Tamir Süresi ve Ürün İade Sorunu

Fan değişimi için servise giden cihazım (Lenovo Z580A) geldiğinde CD-Rom çalışmıyordu. Yeniden servise gönderdiğim cihazım 20 iş günü içinde tamir edilemedi ve beni cihazı aldığım Vatan Bilgisayara yönlendirdiler. Cihazın sıfırını istedim fakat sıfırını getirme şansımız yok bitti dediler.

İşin kötü yanı para iadesi almam yada fark vermem gerekiyormuş. Ben bilgisayarımdan memnunken 2 aydır bilgisayarsız kaldığıma mı üzüleyim. Şimdi iade olarak 1600 küsur lira veriyorlar ki o paraya i5'li bir laptop bile alamıyorum ona mı yanayım. Bu konuyla ilgilenmeyen, her sorduğum soruya paranızı alın yada fark verin diye cevap veren, bu konuda beni mağdur etti.

Mustafa 358 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa17 Şubat 2014

    Lenovo'nun satış sonrasında destek ilgi alaka hiç bir şekilde yok.

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

    sikayetvar.com , facebook , twitter üzerinden şikayetimi defalarca dile getirdim , 2 aydır bilgisayarım yok ve hala bu konuda çözüm üretmeyen Lenovo'ya teşekkürler.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön