Lenovo Bilgisayarımın Sorununu Gidermiyor!

Barış S. |

Lenovo'nun Z580 ürününü aldım. 1 aydır iki oldu servise gönderiyorum. Bu üçüncü gönderişim olacak. Sorunum mavi ekran hatası ve sorunun wireless kartından kaynaklandığını buldum. Açıkça belirtiyorum fakat servis ilkinde HD'yi değiştiriyor ikincisinde de sonradan takılan rami çıkarıp veriyor. Biosta bazen wlan seçeneği gözükmüyor bunu da çektim fotoğraflarını gönderdim hala kafalarına göre birşeyler yapıyorlar. İkisinde de sorun çözülmedi hala sorun devam ediyor.

Bu nasıl servistir anlamıyorum. Bu gönderişimde ne söyleyecekler çok merak ediyorum. Eğer bunda da sorun çözülmezse laptop'un yenisi isteyeceğim. Tüketici mahkemesine başvuracağım. Ben sürekli laptop'u servise mi göndereceğim söyler misisiniz.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  10:11

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 02 Aralık
  13:42

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye