18 Aralık 2013

Lenovo Bilgisayarımın Servis Tamir Süresi!

Servise göndermiş olduğum CB12863414 seri no'lu Lenovo y570 laptop'um 20 iş günü içerisinde bana teslim edilmemiş olup, cihazımın kontrol edildiği bahanesiyle oyalanmakta ve maddi olarak iş kaybına uğramaktayım. Dosyam faturamı göndermiş olmama rağmen kapatılmış ancak benim baskım sonucu tekrar açıldı. Yaklaşık bir aydır bilgisayarım ve gelen müşterilerimi farklı yerlere yönlendirdim. Lenovo'dan bu hafta içerisinde sorunuma çözüm bulmasını talep ediyorum.

Caner 136 Okunma

Cevaplar

  • Caner21 Aralık 2013

    Ürün değişimim 18.12.2013 tarihinde onaylandı ancak ürünümün servisten çıkışı yapılmamıştır.Dolayısı ile kusa bir işlem için ben en az bir hafta bekleyecek dolayısı ile iş be zaman kaybetmeye devam edeceğim çok başarılı lenovo servisi sayesinde!!!

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi18 Aralık 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön