Lenovo Bilgisayarımın Şarj Sorunu Var.

Ercan A. |

Şarj kablosunda temassızlık var kablo üzerinde olan adaptöre bağlanan kabloda şarj etmiyor. Bastırıyorum iyice şarj oluyor 3 dk sonra şarj etmemeye başlıyor. Ekranda takılı şarj olmuyor (dolmuyor) diyor. 2 kere servisine gitmesine rağmen sorun devam ediyor. Bir daha yollayacağım eğer sonuç alamazsam hakkımı aramak için gerekli yerlere başvuracağım.

Elimde servis formları var. 2. gittiğinde şarj cihazını telefonla görüşmem sırasında değiştirdik dedi ama gelen aynı şarj cihazı idi ve işlem yapıldığına dair bir form yoktu. Bugün telefon ile görüşeceğim yine kendileri ile ve arkasından tekrar yollayacağım sonuç almayı umuyorum.

Etiketler :

Adaptör Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  11:53

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,

 • 20 Haziran
  09:23

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye