Lenovo Bilgisayarımın Onarımı Yapılıp Gönderilmedi!

Hasret H. |

1601562894 müşteri no'lu F*** S. adına kayıtlı olan garantili bilgisayarımızı Lenovo'ya tamire verdik. Bizden bilgisayarın onarımı için gerekli olan 196 lira civarında bir tutar ödememiz ve bunun dekontunun gerekli evraklarla beraber gönderilmesi istendi.

Biz bu evrakları eksiksiz zamanında gönderdik dün itibariyle 18 gün oldu hala onarım yapılamadı bu onarımın yasal yapılma süresi 20 gündür. 10 gün içinde yapılacak diyerek sürekli erteleniyor. İyi niyetli olarak ısrarla arayıp sorunu çözmeye çalıştık ama hala gayriciddi bir çalışma söz konusu. Eğer en geç yarın bilgisayarımız elimizde olmazsa Lenovo hakkında yasal işlemlerimizi başlatacağımızı dile getirmek isterim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasret H.
  15 Ocak
  13:55

  Bir daha asla lenovo adını bile duymak istemiyoruz

 • 10 Ocak
  10:23

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 09 Ocak
  15:10

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye