Lenovo Bilgisayarımın Onarım Süresi Aştı.

Recep B. |

Gold Bilgisayardan almış olduğum Lenovo Z580 Marka ve modelli dizüstü bilgisayarımda touchpad ile alakalı yaşadığım sorundan dolayı garantiye yolladım ve onarımı 20 iş gününü aştı. Lenovo tarafından ürün değişim talebi veya 2 ay garanti süresinin uzatılabileceği bilgisi tarafıma iletildi.

2 ay garanti süresinin uzatılmasını talep ettim ve bana verilen mail adresine faturanın fotoğrafını mail attım ve 1 hafta içerisinde mail olarak bilgilendirme yapılacağını söylediler. 27.03.2014 tarihinde garanti süresinin uzatılmasını talep ettim ve bugün 18. gün. Kurumsal bir şirket olan Lenovo'dan müşteri memnuniyeti adına daha ilgili ve hızlı olmalarını beklerdim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep B.
  22 Nisan
  09:26

  Lenovoyu tercih ederek cok buyuk hata yapmisim. Birdaha ne kendim ne cevremdekilere tavsiye etmeyeceğim.

 • Recep B.
  22 Nisan
  09:22

  Tahmin ettiğim gibi, standart cevap, lenovaya yakişan ilgisizlik. Lenovo ya uruunun giriş tarihi 28 subat cikisi 25 mart. Garanti suresinin uzatilmasi icin basvuru 28 mart ve bugun 22 nisan. 2 ayda sorunumu çozemeyen lenovo kadar duzensiz sirket gormedim.

 • 15 Nisan
  10:08

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye