Lenovo Bilgisayarımın Menteşesi Kırık!

Azad A. |

1 senedir Lenovo G570 kullanmatayım. Laptopun menteşelerinde ve kasasında açılmadan dolayı bir sefer servise yolladım, yapıldı ama aynı hata tekrar devam etti ve tekrar servise yolladım. Kullanıcı hatası denildi kullanıcı hatası olması için bilgisayarımı düşürüp bir yere vurmam lazım veya bilinçsizce kullanmam lazım. Bunların hiçbirini yapmadım. Bir ürün ikinci defa aynı yerden hata veriyorsa bu firmanın sorunun ve görüyorum ki herkes bu durumdan şikayetçi ve birazda mantıklı olmak gerekiyor. Bir vidayı ancak tornavida vasıtasıyla açabiliriz. Başka hiçbir şeklide o menteşeler açılmaz. Umarım durumu iyi izah etmişimdir.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Azad A.
  22 Eylül
  15:04

  otomatik cvp vererek ilgilendiklerini sanıyolar... 2 haftadır dönüş yapmadılar inş bunlar çocuğunuz aileiniz bi yerinden çıkar

 • 11 Eylül
  15:18

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye