26 Aralık 2014

Lenovo Bilgisayarımın Menteşe Sorunu Var.

15.12.2014 tarihinde Ankara Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum ürün henüz 10 gün dolmasına rağmen bilgisayarımla ilgili olarak servise verilmesi gerektiği söylendi. Henüz 10 günü dolduran yepyeni bilgisayarımın iadesini talep ettim. Vatan Bilgisayardan tarafıma söylenen bilgisayarın İstanbul'a servise gönderilmesi gerektiği. Soruyorum size Lenovo yaklaşık 2.500 TL ödediğim 15 gün ürün iadesi yasal hakkımın saklı bulunduğu şu durumda neden servise vereyim bilgisayarımı ve neden bekleyim 20 iş günü servis süresini?

Durumla ilgili ürün iadesinin kabulünün 28.12.2014 tarihine kadar yapılmaması halinde Vatan Bilgisayar ve Lenovo aleyhinde avukatım aracılığıyla dava açacağımı bilmenizi isterim.

Emre 1.749 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi26 Aralık 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön