21 Mart 2013

Lenovo Bilgisayarımın Menteşe Sorunu!

Menteşe sorunu bulunan bilgisayarımda 6-7 ay önce servise gittiğinde benim farketmememe rağmen değiştiren Lenovo teknik servisi şuan serviste bulunan ürünün menteşesinden çıkan sorunu kullanıcı hatası olarak faturalanmak istemektedir. Isınma sorunundan bahsetmek bile istemiyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bunun kullanıcı hatası olduğu ödeme yapmam gerektiği söylendi geçen sefer böyle yapıldı internet de bununla ilgili sorun olduğu her yerde yazıyor dediğimde yazan her şey doğru değil olmak zorunda değil. Geçen sefer teknik servis insiyatif kullanıp garanti kapsamında yapmış hoş karşılamışsınız bu seferde kararlarını hoş karşılayın tarzında bir konuşmayla karşılaştım.

Fatih 160 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 26 Nisan 2013

  pc tekrar elime ulaştı yaklaşık 6 haftalık sürecin sonucunda, sadece fan deişitirilmiş ekrandaki renk solukluğu olmadığı söylenmiş. ve gönderdiğimde rahatça açılıp kapanan kapak şu an açılıp kapanamamakta, menteşenin ordan geçen kablolar dışarda bırakılmış bilgisayarın menteşeleri eskisinden daha kötü durumda böyle servis olmaz olsun.

 • Fatih 16 Nisan 2013

  bahsedilen telefon görüşmesi 15 sn sürmüş olup teklifi kabul edip etmediğim sorulup iyi günler denilerek kapatılmıştır. ürün gönderileli neredeyse 1 ay olucak ve cuma günü aradığımda kargoya verimeye hazır denmesine rağmen hala ne kargoya verildi ne de aksi yönde bir bilgilendirme.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön