Lenovo Bilgisayarımın Kasa Sorununu İçin Ücret Talep Ediyor!

İbrahim G. |

Bilgisayar mühendisi olarak çalışmaktayım. 2 ay önce aldığım Lenovo Z500 ürünü anakartı bozuk geldi. 1 ay değişim süreciyle uğraştım. Bir yazılımcı olarak ne kadar önemli olduğunu anlamışınızdır mağduriyetimi. Ürün değiştirildi yenisi geldi. Ürünü açtın fan kısmının altında kasada açıklık vardı. Ama acil işlerim olduğundan dolayı kullandım. Baktım ki klavyesinde de ufak tefek sorunlar var. 1,5 ay sonra gönderdim. Servis alt kasa kullanım kaynaklı hasarlıdır deyip 200 TL bedel istedi. Donanım uzmanı olarak servisi arayınca değişim isteseydiniz olurdu ama şimdi olmaz diyorlar. Böylece kullanıcı hatası olmadığı belli. Ses kayıtlarında baksınlar.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  26 Eylül
  14:18

  Sadece bir hafta sonra yazdıkları mesaj şu...... seri numaralı cihazi çin çıkan teklifle ilgili olarak tarafınıza daha önce bilgi aktarımı gerçekleştirilmiştir. Lenovo....Yorumu siz yapın...

 • İbrahim G.
  22 Eylül
  18:26

  Firmayı değerlendirin diye mesaj yollamışsınız. Ama firma ne iletişim kurdu ne çözüm...Siz değerlendirin...

 • İbrahim G.
  20 Eylül
  15:20

  Ne bilgilendirme... ne telefon... sadece müşteri hizmetlerini arayın... Çözüm bu ise hizmet kalitesine yorum yok...

 • 20 Eylül
  13:17

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • İbrahim G.
  20 Eylül
  00:20

  Ürün dün elime ulaştı baktım ki ne göreyim. Bilgisayarı elime aldım içinden tırnak parçası düştü. Teknik servis kasaya bakacağız derken ön sağ kısmın normalde olmayan şekilde açık olduğunu fark ettim. Anlaşılan kasayı açarken tırnakları kırmışlar. Hemen Kullanıcı hatası demeyi iyi bilen servis biraz olsun kasa açmayı öğrensin. Herhalde parayı ödemediler kırılsın mecbur kalsınlar diye düşündüler herhalde...

 • 19 Eylül
  14:28

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye