Lenovo Bilgisayarımın İşletim Sistemi Silinmiş!

Zehra O. |

25/09/10 tarihinde almış olduğum laptopumda kısa zaman sonra bazı problemler çıkmıştı. Garantisinin bitimine bir iki ay kala müşteri hizmetlerinden aldığım teknik yardımlardan oldukça memnun kaldım ve geriye kalan donanım değişimi için laptopumu da yolladım.

Ayrıca bu bekleme sürecinde bir çok arkadaşıma Lenovo almaları için tavsiyelerde bulunmuştum ki, maalesef laptopumu açtığımda işletim sisteminin silindiğini gördüm. Telefon açtığımda net cevaplar verilmedi. PC'den anlayan birisine verip kopya işletim sistemi yükletmek zorunda kalıp maddi anlamda zarara uğradım. Şimdi tahmin ediyorum ki bu olaylardan dolayı PC'me format atamıyorum umarım kısa zamanda telafi ederler.

Etiketler :

İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  14:25

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 23 Temmuz
  10:16

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye