Lenovo Bilgisayarımın İşletim Sistemi İngilizce.

Dilek D. |

Yaklaşık 20-30 gün önce Hepsiburada.com'dan Lenovo Z510 bilgisayar aldık. Bilgisayarın özellikleri güzeldi. Ürünün kargodan gelmesini bekledik. Ürünü açtık ve kurulumunu yaptık. Fakat işletim sistemi İngilizce çıktı. Birazcık araştıralım dedik ve Microsoft'un sitesine göz attık. Dil paketleri arasında Türkçe görünmüyordu.

Dışarıdan yüklemeyi denediğimde ise dil paketi yüklü gözüküyordu. Bilgisayarcıya sormak için götürdük. Birşeyler yapabileceklerini söylediler ve bilgisayarı verdik. Geri geldiğimizde format atıldığını ve Windows 8'in bir başka sürümünün yüklenmiş olduğunu gördük. Ayrıca Lenovo'nun çeşitli yazılımları da bilgisayardan silinmişti. Lenovo Müşteri Hizmetlerine ise hiçbir şekilde ulaşılamıyor.

Etiketler :

İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  09:44

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye