10 Eylül 2013

Lenovo Bilgisayarımın İade Edemiyorum!

Index Bilgisayar aracılığıyla 1 adet Lenovo marka Notebook satın aldım. Aynı hafta ürünü kutusundan dahi çıkarmadan iade etmek istedim. Index Bilgisayar'a iade faturası keserek gönderdim.

Index Bilgisayar ürünü bizden satın almadınız, bu ürün Armada Bilgisayar ürünü diye iadeyi kabul etmedi. Lenovo ile kurduğumuz iletişimde Lenovo ürünü Armada Bilgisayara çıktığını belirtti. Fakat ben Armada Bilgisayarı ne tanırım, ne de kendilerinden herhangi bir ürün aldım.

Kısacası satın aldığım bilgisayarı İndex Bilgisayar iade almıyor. Lenovo'da aynı şekilde sattığı ürüne sahip çıkmıyor, ortada kaldım. Her iki firmayı da mahkemeye vereceğim.

Özgür 134 Okunma

Cevaplar

 • Özgür 27 Ocak 2014

  Sorun çözülmemiştir. Lenovo ürünü iade edilmedi. Türlü oyalama taktikleriyle zamanaşımına girmiştir ve yasal süreç sonlanmıştır. Kısacası ürünü iade almadılar.

 • Özgür 27 Ocak 2014

  Ürün Lenova ve satıcı firmanın tutumları nedeniyle iade edilememiştir.

 • Özgür 12 Eylül 2013

  Telefonla da tarafınıza 3 gün önce bir kayıt açmama rağmen herhangi bir dönüş alamadım.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön