Lenovo Bilgisayarımın Harddisk ve Hoparlör Sorunu Var!

Aysel V. |

Dizüstü bilgisayarımda ilk günden itibaren donma sorunu var. İlk dönemde format atarak geçici çözüm bulduk düzeldiğini düşündük daha sonraları sık donmaya başladı servisi aradım bilgisayara bağlanarak bir şeyler yaptılar. Çözüm olmayınca servise alıp harddisk'i değiştirdiler ses sorunuda yok dendi. 1 kaç gün kullanabildim tekrar donmaya başladı. Bilgisayara bağlanıp hardisk testi yaptılar bu işlem sırasında dondu. Tekrar servise aldılar hiç bir sorun olmadığını yazarak geri gönderdiler. Bu işlem 4 kez böyle devam etti. 30 dakikadan sonra donan bilgisayar 15 dakikada donmaya ve kilitlenmeye başladı. Değişim talebinde bulundum kabul edilmedi. 5.Kez değişim talebiyle gönderdim sonuç bekliyorum.

Etiketler :

Hard Disk Ses Kartı-Hoparlör Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysel V.
  25 Temmuz
  18:00

  Firmaya ilettiğim şikayetler daha önceden değerlendirilseydi bu kadar maddi manevi zarara uğramış olmasaydım şikayet sitesine başvurmadan sonuç alsaydım iyi olurdu Şikayet sitesine başvurduktan sonraki süreç hızlıydı
  ve çabuk sonuç aldım

 • 18 Temmuz
  11:47

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • Aysel V.
  17 Temmuz
  17:59

  Sayın Lenovo Yetkilisi,
  Şikayetimle ilgili telefon yada email yoluyla iletişime geçilmedi.Değişim talebime rağmen . Defalarca hiç bir sorun yok denilen bilgisayarımın ana kartı değiştirilmiş olarak geldi. Deneme yapıyorum tekrar herhangi bir sorunla karşılaşırsam kesinlikle onarım değil değişim istiyorum.

 • 16 Temmuz
  17:05

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye