Rıza Erdi B. Teşekkür Mesajı

Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

Lenovo Bilgisayarımın Harddisk Sorunu!

Rıza Erdi B. |

01.06.2013 tarihinde bilgisayarımın ısınma sorunu olduğunu düşünüp kuzenim ve ben bilgisayarımı temizlemeye karar verdim. Bir video yardımıyla bilgisayarın kasasını açmaya başladım ve fanı mı temizledim. Fakat videoda olan benim bilgisayarımda olmayan olması gereken bir parça kuzenimin dikkatini çekti. Kuzenimin uyarısı üzerine şaşkınlık içerisinde parçanın eksik olma olasılığının bulunmadığını çünkü bilgisayarımın özelliklerinde 64 GB'lık başka bir bölme olduğunu söyledim. Bilgisayarın kasasını kapatıp bilgisayarı açtığımızda ise gerçeği öğrendik, bilinçli olarak 750 GB'lık HDD 680 ve 60 GB olarak 2'ye bölünmüştü. 04.12.2012 tarihinde bilgisayarımın hard diski, oluşan sorundan dolayı, değişmiş.

Etiketler :

Hard Disk Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  12:10

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • Rıza Erdi B.
  05 Temmuz
  14:31

  Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • 04 Temmuz
  16:56

  Sayın Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz sorunu kontrol edebilmemiz ve çözüm sağlayabilmemiz için cihazınıza uzaktan bağlanmamız gerekmektedir. Bu nedenle sizinle telefonla iletişime geçmemiz problemin giderilmesi aşamasında daha sağlıklı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye

 • Rıza Erdi B.
  04 Temmuz
  13:59

  E-posta yoluyla iletişime geçebilir misiniz?

 • 04 Temmuz
  10:19

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye