26 Şubat 2014

Lenovo Bilgisayarımın Hala Değişmedi

Bimeks'ten, Lenovo ürününü satın aldım. Üründe sorun olduğu için 1 ay içerisinde Bimeks'e teslim ettim. Bimeks'te Lenovo'ya ürün Lenovo servisinde 20 iş günü süre geçirdi, bana ulaşmadı. Nerede belli değil. Ürünün birebir aynı olan sıfır ürün ile değiştirilmesini Bimeks ve Lenovo'ya bu 20 iş günü içinde ve sonra çok kez talep ettim. Ancak Bimeks'e sorduğumda Lenovo tarafından haberdar değiller yada bana bilgi aktarmıyorlar.

Lenovo'ya sorduğumda ise Bimeks'ten bildirim bekliyoruz diye ifade etmekle kalıyorlar. Ürün benim; ancak talebi Bimeks geçmesi gerekir diyorlar. Bimeks'e söylüyorum talebi geçtik diyorlar. Tekrar Lenovo'ya soruyorum bildirim yok diyorlar. Acil olarak değişim beklemekteyim.

Anıl 75 Okunma

Cevaplar

  • Anıl27 Şubat 2014

    Şu ana kadar Lenovo tarafından hiç bir şekilde bilgilendirilmedim. Ayrıca Bimeks tarafında da tarafınızın bildirdiği net bir bilgi mevcut değildir. Acil bilgilendirilme ve sonuç talep ediyorum. İşleyiş hızlanmaz ise bir hafta sonra Tüketici Hakları Mahkemesi'ne talebimi beyan ediyor olacağım.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön